Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Hakkımızda

Firmamız yaklaşık 15 yıldan beri İstanbul Avcılardaki merkezimizde hizmet vermektedir.Firmamız özelikle Başta Amerika ve Avrupadaki erkeklerin en çok kullandığı penis pompalarını siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Sitemizde görmüş olduğunuz tüm penis pompaları orjinaldir. Diğer internette gördüğünüz sıradan sitelerde satılan kalitesiz çin malı pompaları satmıyoruz.Özeliklede müşterilerimizi bu konuda sürekli uyarıyoruz.Çünkü kalitesiz çin malı penis pompaları belki ilk başta olmasada biraz zaman geçtikten sonra penisiniz'de ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor.Bu nedenlerin en başında kaliteli olmayan silikonlardan üretilen pompalardan kaynaklanmaktadır.Tavsiyemiz kaliteli bir penis pompası alarak bu işe başlayabilirsiniz.

İstanbul avcılardaki mağazamıza gelip bizzat alışveriş yapabileceğiniz gibi telefonla yada internet sitemiz üzerinden'de penis pompası satın alabilirsiniz.Siparişleriniz kapalı paket şeklinde kargo ile size gönderilmektedir.Ödemenizde kapıda nakit yada kapıda kredi kartı ile yapabilirsiniz.Bunun dışında ise İnternet sitemizden online kredi kartı ile yada EFT, Havale ödeme seçeneklerinizde kullanabilirsiniz.

İletişim: 0212 450 00 46 - 0533 164 44 22

Adres: Merkez Mah.Marmara Cad. No:24/71 Erenler İş Merkezi 2 Avcılar / İSTANBUL