Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Penis pompaları hakkında

penis pompa

Firmamız uzun yıllardan beri bir çok penis pompası satmaktadır.Satışını yaptığımız tüm penis pompaları ve diğer ürünlerin hepsi Avrupa'dan ithal ürünlerdir.Müşterilerimiz için Avrupa da erkeklerin en çok kullandığı pompa modellerini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmak için sürekli piyasayı araştırmaktayız.

Sitemizde bir çok farklı penis pompası modelleri bulunmaktadır.Tüm ürünlerimiz CE belgeli ürünler olduğu için hepsini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.Daha fazla detaylı bilgi yada aklınıza takılan sorularınız için bizi 0533 164 44 22 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz.

İyi bir penis pompası alırken muhakkak aşağıda belirtiğimiz noktalara dikkat etmenizi gerekir.

Penis pompası alırken dikkat etmenizi gerekenler

1-Satın aldığınız penis pompasının CE belgesi olduğuna dikkat ediniz. CE belgesi olmayan pompaların kullanım ömrü kısa ve verimi de çok az olabiliyor.

2-Kullanacağınız pompanın markalı bir pompa olmasına dikkat etmeniz gerekir.

3-Satın almak istediğiniz penis pompası satan firmanın satış mağazasının olmasına özelikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

4-Yanında bir çok hediye vereceğini söyleyen sitelere dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

4-Çok düşük fiyatlara satılan penis pompaları kullanmamanızı tavsiye ediyoruz.Özelikle 39 yada 69 lira gibi fiyatlara satılan pompalar Çin malı çok kalitesiz pompalar olduğu için sağlığınıza çok ciddi zararlar verebilir.Kaliteli ve işe yarayan bir penis pompasının fiyatı ortalama 129 lira ile 350 lira civarında bir fiyata olmasına dikkat etmeniz gerekir. Tabi bu fiyattan çok yüksek daha kaliteli pompaları da tercih edebilirsiniz.

Daha ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.