Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Power Pump Penis Pompası

Power Pump Penis Pompası

Penis büyütücü ve ereksiyon geliştirici vakum pompa sayesinde penis boyunuzu eskisine göre daha uzun ve kalın olacaktır.

Daha fazla detay ...

104,51 TL

PM48

Durumu: Stokt Var

36 Stoktaki ürünler

Penis büyütücü ve ereksiyon geliştirici vakum pompa sayesinde penis boyunuzu eskisine göre daha uzun ve kalın olacaktır.Vakum tüpü 20 cm boyutlarındadır.Bu nedenle her kes rahatlıkla kullanabilir.Pompa üzerindeki cetvel sayesinde penisinizdeki değişimi görebilirsiniz.

Güçlü vakumu sayesinde fazla uğraşmadan kullanabileceğiniz bu penis pompası özel medikal plastikten üretilmiştir.Penis giriş yeri yumuşak ve sağlam silikondan yapıldığı için uzun yıllar kullanılabilir.

Penis Pompası Kullanımı

Vakumlu penis pompasına penisinizi sıkı bir şekilde yerleştiriniz.Daha sonra penis pompasındaki vakuma sürekli basıp bırakınız bu işlemi penisiniz penis pompası haznesinde iyice gerilene kadar devam ediniz daha sonra pompada bulunan basın düğmesine basarak havayı boşaltınız.

Bu işlemi yaklaşık ortalam günde 20 dk uygulayınız tavsiye edilir.Ürün kullanım hakkında detaylı bilgiyi bizi arayark alabilirsiniz.Ayrıca penis pompa kullanım kılavuzu kutu içerisnde bulunmaktadır.

Penis pompası kullanımı ile alakalı aklınıza takılan sorularınız için bizi telefonla arayarakta detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Not: Penis pompası ile birlikte subazlı medikal kayganlaştırıcı kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Subazlı kayganlaştırıcı için tıklayınız.

30 Aynı Kategorideki Diğer Ürünler: