Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Penis pompası nedir?

Penis pompası, vakum yöntemi ile peniste bulunan damarlara daha fazla kan pompalanması ile penis büyümesini sağlayan erkeklere özel bir üründür. Penis pompası, erkeklerde görülen cinsel fonksiyon bozukluklarından tutun erken boşalma ve sertleşme problemi tedavisinde hızlı sonuçlar alınmasına yardımcı olmaktadır.Bu nedenle bir çok doktor penis pompası kullanılması gerektiğini tavsiye etmektedirler.

Penis pompası alırken, üretici firmanın bilinir bir firma olmasına, kullanılan malzemelerin tıbbi standartlara uygun ve insan sağlığına zarar vermeyecek  malzemelerden yapılmış olmasına dikkat edilmelidir.Aksi bir durumda pompanın faydadan daha ziyade zararı olabilir.

Penis pompasının düzenli kullanılması ile birlikte penis boyunun uzaması ve penis kalınlığının artması sağlanabilir. 1 ay boyunca haftada 1 - 2 kez düzenli kullanan kişilerin penis boyunda ortalama 1,5 ile 4,5 cm'lik bir uzama tespit edilmiştir. 

Penis pompasının işlevi 

Penis pompası, penis boyunun uzamasına, penisin kalınlaşmasına ve penis eğriliklerinin düzelmesine yardımcı olan bir alettir. Ayrıca, penis pompaları ereksiyonun daha uzun süreli olmasını, daha sert olmasını ve orgazmın daha güçlü yaşanmasına yardımcı olur. Uzun süreli penis pompası kullanımı ile penis eğriliklerinin düzeltilmesinde de yardımcı olmaktadır.