Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

Penis Pompaları

Penis pompası nasıl kullanılır sorusu en sık sorulan soruların basında yer alır. Nasıl kullanıldığını anlatmadan önce kısaca penis pompasının ne işe yaradığını anlatmak gerekli.

Penis pompası  günümüzün en büyük erkek problemi olan penis küçüklüğünü yada penis inceliğini ortadan kaldırrmak için kullanılan medikal bir üründür. Ancak pompayı kullanmadan bu işlemin mantığını çözmek gerekir. Pompalar penisin  spor aletidir. Nasıl ki basket oynayan çocuğun boyu basket oynadığında uzuyorsa penis içinde aynı şey geçerlidir.Ancak penis de kemik olmadığı için uzaması ve genişlemesi  daha kolaydır. Medikal açıdan kullanılmasında hiçbir zararı yoktur.

Penis pompası günlük olarak düzenli kullanılmalı. Haftanın 5 günü en az kullanılmalı. Ortalama kullanım süresi de 1 aydan az olmamalı. Bir aydan sonrasında daha fazla etki görmeye başlayacaksınız.Onun için bu kullanım süresini en az 3 ay olarak belirlemeliyiz. 3 aydan sonra gerekli kalınlaşmayı ve uzamayı  sağladığınızı düşünüyorsanız kullanmayı bırakabilirsiniz.Ancak henüz istediğiniz kıvama ulaşmadıysa kullanmaya devam edersiniz. Zaten bir süre sonra penisinizdeki uzama bitecektir. İşte o zaman sizin penisin boyunun uzayabileceği son nokta gelmiş olur. Tabi bu kişinin yapısına bağlı olarak  2 cm de olabilir 7 cm de olabilir. Ancak daha daha kullanayım da 10 cm uzasın diye de beklemeyin. En fazla 7 cm e kadar etkisi görülebilir. Zaten bu rakkamda oldukça yüksektir.

Ama emek olmadan olmaz.Düzenli kullanmanız gerekir.Dediğimiz gibi gerekli uzamayı sağladınız ve artık daha fazla uzamıyorsa bırakma vaktiniz gelmiş demektir.Ancak penis pompası kullanımı hemen bırakılmaz. Bırakmaya karar verdikten sonra haftada ortalama 2 gün yine bu ugulamayı yaparak 1 ay daha devam etmelisiniz.Bunun sebebi ise sağlamış olduğunuz uzama ve kalınlaşmanın daha kalıcı olmasını sağlayacaktır.

Penis pompasını aldınız ve kullanmaya yeni başlayacaksınız.İlk önce penisinizi kalkık yada inik olması farketmez.Penisinizi   vakum başlığından içeri sokarak  yerleştirin. Kenarlardan hava almayacak şekilde vakumlama yapın. Penis çekilmeye başlayacaktır. Bu çekme işlemi penis az bir şey acıyıncaya kadar çekilir. Penis vakum içerisinde çekili olarak 5 dakikaya kadar çekili kalır. Daha sonra hava alma düğmesine basarak pompa içindeki havayı boşaltın.penisinizi 2-3 dakika dinlendirin. Bu işlemi seri olarak 3 defa yapın.Yani 5 er dakikadan toplam 15 dakika yaptığınızda amacınıza ulaşacaksınız.

Penis pompanızı birkaç günde bir temizliğini yaparak daha hijyen bir ortam sağlamış olursunuz. Bu arada penis pompası alırken çok dikkat etmelisiniz.Çünkü çekim gücü az olan veya çabuk bozulabilecek ürünlereden uzak durmalısınız.