Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Kargo
0,00 TL Toplam

Satın Al

Yeni Ürünler

Tüm Yeni Ürünler

penis pompası

Günümüzde erkeklerin kişisel sorunlarının başında saç dökülmesinden de önce gelen penis boyunun yetersiz olmasıdır.Penis boyunda veya kalınlığında sorun yaşayan erkeklerin, bir çok psikolojik sorunu da tetiklediği yapılan araştırmalar sonucu tespit edilmiştir.Aslında bu sorun erkeklerin sorunu olmaktan çok kadınların sorunudur.Bu durum her iki taraf için önemli bir problemdir. Tatmin olamayan kadın fizyolojik ve psikolojik birçok sorun yaşayabilir. Erkek de kadınını istediği gibi cinsel anlamda doyuramadığı zaman aynı sorunları yaşayabilir. Kadınlar erkeklerinde kalın penis arzu etmektedirler. Yeterli penis büyüklüğüne sahip olayan erkeklerde penis boyunu büyütmek ve kalınlaştırmak için değişik yöntemlere baş vurmaktadır.

Çok değişik penis büyütme yöntemleri vardır. Bunlardan bazıları çok etkili bazıları da hiç etkili olmayabilir. Hangi yöntemi seçip kullanacağımız konusunda birkaç seçenek sunacağız.Bunlardan bir tanesi cerrahi müdahaledir. Ancak bu ameliyatlar çok pahalı olduğu gibi çok da risk taşımaktadır. Her ameliyat bir riskdir. Birde bu konuda uzman olan cerrahın çok iyi ve tecrübeli olması gerekmektedir. Dimyata giderken evdeki bulgurdan olmamak lazım. Netice olarak riskli ve çok pahallı olan bu yöntemi pek önermiyoruz. Ama olabilecek tercihler arasındadır.

Bir diğer yöntem de kremler ve haplarla penis büyütmektir. Bu yöntem erkekler arasında çok tercih edilen yöntemdir.Çünkü kremi sür yada hapı iç penisin hem büyüsün hem kalınlaşsın. İyi o zaman kafamıza da krem sürelim saçmız çıksın. Hap içelim kaslı üçgen vücutlu olalım.Yok olmaz diyorsanız penisinizin de haplarla kremlerle büyümeyeceğini anlamanız lazım. Böyle bir hap veya krem hem mantıksız hem de gerçek değildir. Birçok internet sitesinde 5-10 cm penis büyüten krem ve haplar satılıyor. Aldanmayın ve boşuna hayel kurmayın.

Penis büyütmede en etkili yöntem penis pompasıdır. Penis pompası ilk olarak ingilterede prostat hastaların tedevisinde kullanılmıştır. Ama zaman içinde kullanan erkeklerin penisinin'de büyüme ve kalınlaşma tespit edilmiştir. Daha sonrasında yapılan klinik deneylerde penis pompasının erkek penisinde önemli ölçüde büyüme ve kalınlaşma sağlamıştır.Daha sonrasında da dünyada en çok kullanılan yöntem olmuştur.Penis büyütmede kullanılan penis pompaları hem ekonomik bir yöntem düzenli kullanımda kalıcı sonuçlar verir.

Penis pompaları düzenli kullanım gerektirir. Ortalam 3 ay kullanılması gerekmektedir. İlk 1 aydan sonra penisde kalınlaşmada ve büyümede farklar olduğunu sizde gözünüzle göreceksiniz. Bu farkı gördükten sonra her erkek 3 ay bu pompayı elinden bırakmaz. Önemli olan 1 ay sabırla ve düzenli olarak bu penis pompasını kullanmanızdır.Genelde birkaç gün etki görülmediğinde hemen bırakanlar olabiliyor. Sakın siz onlardan olmayın.Sabırlı olun ve en az 1 ay ortalama da 3 ay kullanın. Kullanım şekli olarak da günde 15 dakika yeterli bir süredir. Fazlasının yapılmasına gerek yoktur.

Penis pompaları değişik modeller de ve değişik fiyatlarda olabilir. Burada tercih sizindir.Ancak bizim önerimiz iyi bir firmadan alınan penis pompası kaliteli ve çekim gücü iyi olan pompalardır.